تقسیم – بخش ترانه سرگرمی افشین یداللهی

تقسیم – بخش: ترانه سرگرمی افشین یداللهی دکتر افشین یداللهی درگذشت افشین یداللهی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار اجتماعی رشد 17 درصدی اقامت مسافران در 8 روز تعطیلات نوروز

معاون گردشگری کشور با اعلام این که اقامت مسافران نوروزی در هشت روز تعطیلات نوروز با ۱۷ درصد رشد همراه بوده هست، گفت: مازندران، گیلان، بوشهر، هرمزگان، خراسان رضو

رشد 17 درصدی اقامت مسافران در 8 روز تعطیلات نوروز

رشد 17 درصدی اقامت مسافران در 8 روز تعطیلات نوروز

عبارات مهم : نوروز

معاون گردشگری کشور با اعلام این که اقامت مسافران نوروزی در هشت روز تعطیلات نوروز با ۱۷ درصد رشد همراه بوده هست، گفت: مازندران، گیلان، بوشهر، هرمزگان، خراسان رضوی، فارس، خوزستان و اصفهان تا کنون رکوردشکنان سفر و اقامت های نوروزی بوده اند.

محمدمحب خدایی با اعلام این خبر به ایسنا گفت: آمار اقامت مسافران از روز ۲۷ اسفندماه سال ۹۶ تا پنجمین روز ماه فروردین ماه سال ۹۷ به ۲۷ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر رسیده که میانگین اقامت دو نیم شب محاسبه شده است است.

وی با اشاره به نام استان هایی که رنکینگ سفر در آن ها جابه جا شده است و جزو ۱۰ استان پر اقامت قرار گرفته اند، افزود: در بعضی شهرها مدت وقت دوام مسافران زیاد کردن یافته و توزیع سفر در شهرستان ها اتفاق افتاده که برگزاری جشنواره های متعدد و چادرهای عشایری در بین راه ها و زیاد کردن نوروزگاه ها تا ۸۲ درصد در آن بی تاثیر نبوده است.

رشد 17 درصدی اقامت مسافران در 8 روز تعطیلات نوروز

به گفته او، در این بازه زمانی ۳۴ میلیون نفر، جاذبه های گردشگری و تاریخی را دیده اند و ۵۴ درصد شکایت ها نسبت به نوروز سال ۹۶ کمتر شده است و میزان رضایتمندی مسافران از خدمات و برنامه های نوروزی تا ۵۶ درصد زیاد کردن داشته است.

محب خدایی راجع به کنترل قیمت ها نیز گفت: کمیته کنترل بازار در آخرین جلسه که به تازگی برگزار شد از کارها بخش های اثرگذار در کنترل قیمت بازار سفر تقدیر کرد. برگزاری طرح «عیدانه گردشگری» تاثیر روانی زیادی روی قیمت ها داشت. نمی گوییم خطایی نشده، ولی تا جایی که اطلاع دارم جهت کنترل قیمت ها تلاش و هماهنگی های خوبی انجام شده است است.

معاون گردشگری کشور با اعلام این که اقامت مسافران نوروزی در هشت روز تعطیلات نوروز با ۱۷ درصد رشد همراه بوده هست، گفت: مازندران، گیلان، بوشهر، هرمزگان، خراسان رضو

او راجع به خدمات رسانی ضعیف در بعضی استان ها مثل زنجان که در آغازین روزهای تعطیلات اخطار گرفتند، اظهار کرد: استان زنجان به خاطر اوضاع بین راهی ها و گزارش های بازرسان نامحسوس همان روزهای نخست اخطارهای شدیدی را دریافت کرد که گزارش های تازه نشان می دهد تغییرات اساسی در این استان رخ داده و تجدیدنظرهایی صورت گرفته هست. مشابه همین گزارش ها را از سایر استان ها از جمله لرستان و خوزستان نیز دریافت کردیم که به آن ها نیز پیگیری می شود.

وی افزود: امسال گروهی با عنوان بازرسان نامحسوس با همراهی راهنمایان گردشگری و دانشجویان رشته های مرتبط با این حوزه تشکیل شد که گزارش های آن زیاد به منظور پیشگیری بود که تا کنون عملکرد رضایت بخشی داشته اند. تیم نظارت شرکت میراث فرهنگی و گردشگری تا امروز خواب نداشته و در تمام استان ها به دو شکل محسوس و نا محسوس فعال بوده هست. گزارش های آن ها در اختیار استان ها قرار می گیرد و به خاطر رقابتی که ایجاد شده است پیگیری به شکایت ها نیز جدی تر شده، به شکلی که دیگر مثل سال های قبل شکایت ها به پایتخت کشور عزیزمان ایران نمی رسد و در همان استان حل و فصل می شود.

خدایی، نوروز را تمرینی جهت آماده سازی کل کشور دانست و گفت: وقت آن رسیده با اصلاح روش های سنتی و اجرای شیوه های اصولی وارد عرصه و مسابقه های جهانی شویم.

رشد 17 درصدی اقامت مسافران در 8 روز تعطیلات نوروز

واژه های کلیدی: نوروز | کنترل | نوروزی | مسافران | گردشگری | گردشگری | نوروزگاه | استان زنجان | مسافران نوروزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz