تقسیم – بخش ترانه سرگرمی افشین یداللهی

تقسیم – بخش: ترانه سرگرمی افشین یداللهی دکتر افشین یداللهی درگذشت افشین یداللهی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار اجتماعی حریق در ساختمان وزارت نیرو می‌توانست به فاجعه ملی تبدیل شود / شهردار تهران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تقدیر از عملکرد دستگاه‌های متفاوت در حوادث یک سال گذشته پایتخت اظهار کرد: اتفاق حریق در ساختمان وزارت نیرو می‌توانست همچون پ

حریق در ساختمان وزارت نیرو می‌توانست به فاجعه ملی تبدیل شود / شهردار تهران

شهردار تهران: حریق در ساختمان وزارت نیرو می توانست به فاجعه ملی تبدیل شود

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تقدیر از عملکرد دستگاه های متفاوت در حوادث یک سال گذشته پایتخت اظهار کرد: اتفاق حریق در ساختمان وزارت نیرو می توانست همچون پلاسکو به یک فاجعه ملی تبدیل شود.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی در آخرین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال ۹۶ – که عصر امروز با حضور دستگاه های متفاوت در مرکز فرماندهی و مدیریت بحران شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد- گفت: در ماه های اخیر حوادث و رویدادهای مختلفی داشتیم که عوامل مدیریت شهری در آن نقش پررنگی داشتند که باید به این خاطر از آنان تقدیر کرد.

حریق در ساختمان وزارت نیرو می‌توانست به فاجعه ملی تبدیل شود / شهردار تهران

وی با اشاره به اتفاق حریق در ساختمان متعلق به وزارت نیرو اظهار کرد: این اتفاق می توانست همچون پلاسکو به یک فاجعه ملی تبدیل شود ولی با عملکرد خوب دستگاه های متفاوت از وقوع آن جلوگیری شد. پلیس راهور در این اتفاق با اعمال محدودیت های ترافیکی همچنین روان سازی ترافیک به گونه ای عمل کرد که نه در صحنه اتفاق مشکلی ایجاد شد و نه مشکلی در ترافیک به وجود آمد.

نجفی با بیان اینکه آتش نشانی هم عملکرد خوبی داشت، گفت: عوامل آتش نشانی کارها خوبی را انجام دادند و بعضی از آنها ۴۸ ساعت در محل حضور داشتند و با کارها این عزیزان بود که حریق کنترل شد و موفق شدیم تا ساختمان را بدون آنکه دچار ریزش شود در اختیار وزارت نیرو قرار دهیم.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تقدیر از عملکرد دستگاه‌های متفاوت در حوادث یک سال گذشته پایتخت اظهار کرد: اتفاق حریق در ساختمان وزارت نیرو می‌توانست همچون پ

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه ما عادت داریم هر جا بحرانی رخ می دهد شروع به خالی کردن دل مردم کنیم، گفت: اگر در جایی دستگاه ها عملکرد خوبی داشتند باید در این زمینه صحبت و اطلاع رسانی کنیم. اتفاق حریق در ساختمان وزارت نیرو از جمله این موارد بود. شاید خیلی ها ندانند ولی کم کردن دمای ساختمان در آن شرایط کار بسیار دشواری بود که انجام شد. این اتفاق می توانست به آسانی شبیه به اتفاق ای مشابه پلاسکو شود ولی با کارها تمام دستگاه ها از جلوگیری شد.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخر این نشست از شماری از مسئولان و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران کشور تقدیر کرد که به علت عدم حضور بعضی از آنان، نمایندگان این افراد تقدیرنامه ارزش را دریافت کردند.

اسماعیل نجار – مدیر شرکت مدیریت بحران کشور، سردار حسین رحیمی – مدیر پلیس شهر تهران، باقری – مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، سردار مهماندار – مدیر پلیس راهنمایی و رانندگی شهر تهران، پیرحسین کولیوند – سرپرست اورژانس کشور، داوری – مدیرعامل آتش نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران از جمله افرادی بودند که مورد تقدیر قرار گرفتند.

حریق در ساختمان وزارت نیرو می‌توانست به فاجعه ملی تبدیل شود / شهردار تهران

واژه های کلیدی: ایران | تهران | شهردار | دستگاه | مدیریت | ساختمان | شهردار تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz