تقسیم – بخش ترانه سرگرمی افشین یداللهی

تقسیم – بخش: ترانه سرگرمی افشین یداللهی دکتر افشین یداللهی درگذشت افشین یداللهی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار حوادث جا ماندن گوشی دزد در محل دزدی

جا ماندن گوشی دزد در کلینیک ترک اعتیاد، هویت او را فاش کرد. متهم در بازجویی‌ها منکر دزدی خشن شد ولی دلایل پلیسی علیه اوست. 

جا ماندن گوشی دزد در محل سرقت

عبارات مهم : اعتیاد

جا ماندن گوشی دزد در کلینیک ترک اعتیاد، هویت او را فاش کرد. متهم در بازجویی ها منکر دزدی خشن شد ولی دلایل پلیسی علیه اوست.

به گزارش جام جم، هفته گذشته مردی دکتر با حضور در پلیس آگاهی تهران، از دستبرد دو مرد با چاقو به مرکز ترک اعتیاد او در یکی از محله های شمالی پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد.

شاکی به افسر تحقیق گفت:چند سال است که این مرکز را اداره می کنم. هنگام عصر بعد از رفتن آخرین بیمارم که یک مرد معتاد بود، منتظر ماندم تا اگر بیماران دیگری آمدند کارهای درمانی آنها را انجام دهم. دقایقی نگذشته بود که در دفترم باز شد و مردی به عنوان بیمار وارد شد. در همان موقع مرد دیگری پشت سر او آمد. آنها سپس با چاقو به سمت من آمده و تهدیدم کردند. مرد دکتر ادامه داد: نفردوم به سمت گاوصندوق و قفسه داروهای ترک اعتیاد رفت. من با آنها درگیر شدم تا مانع دزدی شوم که بی فایده بود. یکی از سارقان با ضربه چاقو مرا مجروح کرد و همدستش هرچه پول و داروهای ترک اعتیاد در مرکزم بود دزدید. آنها با قفل کردن در از محل فرار کردند. بعد از فرار سارقان، بسختی در را بازکرده و خود را نجات دادم. اطراف محله را جست وجو کردم ولی سارقان متواری شده است بودند. به پلیس زنگ زدم که ماموران کلانتری آمدند و در بازرسی از دفترم متوجه گوشی تلفن همراهی شدند که در آنجا جامانده بود و گمان می کنم موقع فرار از جیب یکی از سارقان افتاده است.

جا ماندن گوشی دزد در محل دزدی

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در دادسرای ناحیه 34 تهران، تحقیقات پلیسی با دستور قضایی شروع شد تا این که دو روز پیش ماموران رد یکی از سارقان فراری را با ردیابی گوشی یافتند و او بازداشت شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و اظهاراتی ضد و نقیض مطرح کرد و مدعی شد دوستش به این دزدی دست زده و خودش نقشی نداشته است.

این در حالی است که بررسی ها نشان می داد، سارق بازداشت شده است یکی از دو متهم فراری هست. تحقیقات از متهم جهت رازگشایی از دیگر جرایمش و نیز دستگیری همدست فراری او ادامه دارد.

جا ماندن گوشی دزد در کلینیک ترک اعتیاد، هویت او را فاش کرد. متهم در بازجویی‌ها منکر دزدی خشن شد ولی دلایل پلیسی علیه اوست. 

واژه های کلیدی: اعتیاد | بازداشت | تحقیقات | ترک اعتیاد | ترک اعتیاد | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz