تقسیم – بخش ترانه سرگرمی افشین یداللهی

تقسیم – بخش: ترانه سرگرمی افشین یداللهی دکتر افشین یداللهی درگذشت افشین یداللهی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار حوادث رفیق‌کشی در پی یک سوءظن

مردی که متهم است به خاطر یک سوءظن دوستش را به قتل رسانده، سه ماه وقت گرفت تا با برآورده‌کردن خواسته اولیای‌دم از قصاص نجات پیدا کند.

رفیق کشی در پی یک سوءظن

عبارات مهم : پرونده

مردی که متهم است به خاطر یک سوءظن دوستش را به قتل رسانده، سه ماه وقت گرفت تا با برآورده کردن خواسته اولیای دم از قصاص نجات پیدا کند.

به گزارش شرق، دو سال قبل پلیس متوجه شد درگیری منجر به قتل در یکی از مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران اتفاق افتاده و جوانی مجروح شده است است.

زمانی که مأموران به محل رسیدند، متوجه شدند مرد جوان جانش را از دست داده هست. با توجه به اینکه متهمان در محل حضور داشتند، بازداشت شدند و به قتل اعتراف کردند. بعد از آخر تحقیقات با توجه به سهمی که هر کدام از متهمان در قتل داشت، کیفرخواست علیه آنها صادر و پرونده جهت پیگیری به دادگاه ارسال شد.

رفیق‌کشی در پی یک سوءظن

روز گذشته جلسه پیگیری به این پرونده در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد. در ابتدای جلسه پیگیری نماینده دادستان کیفرخواست علیه متهم ردیف اول پرونده را خواند و خواستار صدور حکم قانونی با توجه به درخواست مدیر قوه قضائیه از سوی اولیای دم شد. از آنجایی که تنها ولی دم مقتول فرزند خردسالش بود و قیّمی نیز نداشت، مدیر قوه قضائیه با توجه به جایگاه شرعی و قانونی اش از سوی کودک درخواست صدور حکم دیه کرده بود. در ادامه متهم ردیف اول در جایگاه حاضر شد.

او گفت: من و برادرم سال ها بود که با مقتول دوست بودیم و رابطه خوبی هم با هم داشتیم تا اینکه یک روز همسرم به من گفت فردی به او پیامک داده و برایش مزاحمت ایجاد کرده هست. من هم با دیدن شماره تلفن متوجه شدم او دوستم هست. من به مقتول خیلی اعتماد داشتم و حتی او به منزل من آمده بود؛ به همین علت هم دیگر نتوانستم خودم را کنترل کنم و یک روز با او تماس گرفتم و از او خواستم به محل کار ما بیاید. به او گفتم آیا به همسرم پیامک داده و برایش مزاحمت ایجاد کرده هست. او منکر شد و گفت این کار را نکرده است و بعد هم روی من را بوسید و گفت که اگر اشتباهی شده است هست، عذرخواهی می کند؛ ولی من در همین حین با چاقویی که دستم بود، یک ضربه به او زدم و برادرم هم با آجر به سرش کوبید.

مردی که متهم است به خاطر یک سوءظن دوستش را به قتل رسانده، سه ماه وقت گرفت تا با برآورده‌کردن خواسته اولیای‌دم از قصاص نجات پیدا کند.

ما می خواستیم او را بزنیم تا بفهمد نباید جهت ناموس کسی مزاحمت ایجاد کند؛ ولی او کشته شد. من واقعا قصد اینکه او را بکشم، نداشتم. متهم گفت: می دانم ضربه بزرگی به خانواده مقتول مخصوصا فرزندش وارد کرده ام و از کارم پشیمان هستم. با آخر جلسه پیگیری از آنجایی که متهم درخواست خانواده مقتول جهت پرداخت دیه ٥٠٠ میلیون تومان را قبول کرد، دادگاه به او سه ماه مهلت داد تا مبلغ مورد درخواست را تأمین کند و دیه را بپردازد.

واژه های کلیدی: پرونده | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz