تقسیم – بخش ترانه سرگرمی افشین یداللهی

تقسیم – بخش: ترانه سرگرمی افشین یداللهی دکتر افشین یداللهی درگذشت افشین یداللهی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تيم‌ملي فوتسال هميشه مظلوم است

تيم ملي فوتسال ايران در جام ملت هاي چين تايپه برابر ژاپن در فينال ٤ بر صفر به برتري رسيد و در نهايت براي دوازدهمين بار عنوان قهرماني را به دست آورد. البته خيلي

تيم‌ملي فوتسال هميشه مظلوم است

تيم ملي فوتسال هميشه مظلوم است

عبارات مهم : ايران

تيم ملي فوتسال ايران در جام ملت هاي چين تايپه برابر ژاپن در فينال ٤ بر صفر به برتري رسيد و در نهايت براي دوازدهمين بار عنوان قهرماني را به دست آورد. البته خيلي ها بر اين باورند اين قهرماني ها ديگر براي فوتسال ايران عادي شده است و به همين خاطر خيلي پيگير اخبار و نتايج تيم ملي نبودند. البته اين عنوان باعث ناراحتي برخي بازيكنان از جمله آقاي گل مسابقه ها شده است است.

تيم‌ملي فوتسال هميشه مظلوم است

فوتسال ايران علاوه بر قهرماني در اين مسابقه ها توانست عنوان هاي ديگري نظير آقاي گلي مسابقه ها را هم به دست بياورد. حسين طيبي، لژيونر ملي پوش فوتسال ايران توانست آقاي گل مسابقه ها شود و با كسب يك عنوان شخصي افتخار ديگري براي فوتسال ايران به دست بياورد. البته او بر اين باور است كه توجه زيادي به فوتسال نمي شود آیا كه حتي بعد از سومي تيم در جام جهاني قبلي، باز هم هيچ كدام از مسوولان توجه ويژه اي به اين رشته نداشتند.

در ادامه گفت وگوي حسين طيبي را مي خوانيد.

ابتدا راجع به اين مسابقه ها و حضور در جام ملت هاي آسيا صحبت كن. اين تورنمنت را چطور ارزيابي مي كني؟
دوازدهمين قهرماني را به دست آورديم كه بسيار خوشحال كننده بود. از همان اول بازي ها تلاش داشتيم كاري كنيم كه ملت ايران خوشحال شوند؛ از همان اول هم نشانه مان كسب عنوان قهرماني بود. خدا را شكر كه توانستيم قهرمان و باعث خوشحالي هواداران شويم. از مردم و همه هواداران ايراني هم تشكر مي كنم كه ما را حمايت كردند و باعث شدند كه ما قهرمان شديم. در اين دوره سطح فني تيم هاي حريف بسيار نسبت به گذشته اوج رفته بود كه كار را براي ما سخت كرده است ولی خدا را شكر اين بار برابر همه حريفان مدعي قهرمان شديم و جايي براي حرف نگذاشتيم. حتي در اين دوره با ژاپن، تايلند و تيم هاي مدعي بازي كرديم. فكر مي كنم اين قهرماني اقتدار فوتسال ايران را نشان همگان داد.

اما در اين بين احساس مي شود اين قهرماني ها براي فوتسال ايران تكراري شده است به طوري كه برخي مي گويند اگر تيم قهرمان نمي شد بايد تعجب مي شد و به آن مي پرداختيم و پرداختن به قهرماني فوتسال معنايي ندارد.
اينكه تيم ملي فوتسال هميشه مظلوم است مساله هميشگي هست. ما در جام جهاني قبلي به مقام سوم رسيديم ولي هيچ خبري نشد و هيچ كس نيامد به شما تبريك بگويد. شما اين مساله را تا آخر برويد و ببينيد آيا بعد از آن مقام سومي به فوتسال توجهي شده است است يا خير. ما در تقابل با قدرت هاي دنیا بازي كرديم و به مقام سوم رسيديم و فكر مي كنم در ورزش گروهي اولين تيم از ايران بوديم كه مدال به دست مي آورديم ولی براي هيچ كدام از مسوولان ارزش آنچناني نداشت و هيچ كدام از پاداش هاي وعده شده است را به ما ندادند.

تيم ملي فوتسال ايران در جام ملت هاي چين تايپه برابر ژاپن در فينال ٤ بر صفر به برتري رسيد و در نهايت براي دوازدهمين بار عنوان قهرماني را به دست آورد. البته خيلي

شما از قهرماني آسيا و كم اهميت بودن آن در بين فوتسالي هاي ايران صحبت مي كنيد ولی من مي گويم ما مقامي بالاتر از آن و سومي دنيا را به دست آورديم. من هيچ اتفاقي بعد از آن در فوتسال نديدم كه بخواهد شرايط فوتسال ايران تغيير كند. هميشه گفته ام و باز هم مي گويم نمي خواهم به ما مثل فوتبالي ها نگاه كنند ولی مي گويم شأن و شخصيت بازيكنان فوتسال در حد زحمتي كه مي كشند حفظ شود. فوتبال، ورزش اول دنيا است و كسي در آن شكي نيست ولی قدر زحمات فوتسالي ها را هم بدانيد و بدانيد چه افتخاراتي براي ايران به دست آورده اند.

پس از قهرماني تيم ملي فوتسال در مراسم خوش حالی اهداي جام سه نفر از مديران فدراسيون در عكس قهرماني حاضر شدند كه باعث انتقادات برخي شد. نظرت در اين باره چيست؟
من نمي خواهم خيلي به اين پرسشها حاشيه اي بپردازم. بالاخره آنها پيش از سفر تيم در مراسم بدرقه حاضر شدند و بازي آخر هم آمدند و بازي را تماشا كردند. قاعدتا هر مديري وقتي تيم زيردستش قهرمان مي شود مي رود و عكس مي اندازد. من فكر نمي كنم در اين ايرادي باشد.

به نظر تو اگر بخواهيم در فوتسال ايران بيش از پيش پيشرفت كنيم فدراسيون فوتبال چه كاري بايد انجام دهد؟
نياز به امكانات داريم و توجه بيشتر بايد انجام شود. بايد بازي هاي تداركاتي ويژه و اردوهاي خارجي خوبي براي مان در نظر گرفته شود. منظورم از اردوهاي خوب اردوهايي است كه در كشورهاي صاحب سبك فوتسال بگذاريم و با آنها بازي تداركاتي برگزار كنيم. ما از مسوولان انتظار يك نگاه ويژه داريم و چيزي بيشتر از حق مان نمي خواهيم تا الان هم كه اين همه موفقيت به دست آورده ايم هيچ اتفاقي براي ما از نظر پاداش رخ نداده هست. اين را هم بگويم هيچ كدام از بازيكنان فوتسال ايران به دنبال پاداش نيستند. ما پاداش مان را از مردم گرفتيم و به دنبال پول نيستيم.

به نظر تو در دوره بعدي جام جهاني تيم ملي فوتسال ايران توانايي قهرماني در آن را دارد؟
اگر توجه نكنند همان مقام سومي هم كه به دست آورديم نمي توانيم به دست بياوريم ولی اگر كمك كنند مطمئن باشيد فوتسال ايران توانايي قهرماني دنیا را دارد.

روزنامه اعتماد

واژه های کلیدی: ايران | فوتسال | فوتسال | قهرمان | مسابقه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz