تقسیم – بخش ترانه سرگرمی افشین یداللهی

تقسیم – بخش: ترانه سرگرمی افشین یداللهی دکتر افشین یداللهی درگذشت افشین یداللهی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیم‌های عربستانی و اماراتی باید به کشور عزیزمان ایران بیایند , خبر خوب جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران AFC

سرانجام تلاش‌های فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران ثمر داد و کمیته مسابقه های کنفدراسیون فوتبال آسیا دیروز به میزبانی کشور عزیزمان ایران از تیم‌های عربستانی و

تیم‌های عربستانی و اماراتی باید به کشور عزیزمان ایران بیایند , خبر خوب جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران AFC

خبر خوب جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران AFC؛ تیم های عربستانی و اماراتی باید به کشور عزیزمان ایران بیایند

عبارات مهم : امنیت

سرانجام تلاش های فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران ثمر داد و کمیته مسابقه های کنفدراسیون فوتبال آسیا دیروز به میزبانی کشور عزیزمان ایران از تیم های عربستانی و اماراتی رای داد.

به گزارش ایسنا، هزینه کلانی که عربستان با پیشنهاد بازی در کشور ثالث، به فوتبال کشور عزیزمان ایران تحمیل کرده بود، به اعتراض کشور عزیزمان ایران و شکایت به دادگاه های متفاوت منجر شد و کنفدراسیون فوتبال آسیا دیروز تصمیم گرفت میزبانی کشورهای ایرانی و عربستانی در زمین خودی را به رای اعضا بگذارد.

تیم‌های عربستانی و اماراتی باید به کشور عزیزمان ایران بیایند , خبر خوب جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران AFC

موردی که مهدی تاج مدیر فدراسیون فوتبال در جلسات شخصی و فشرده با اعضا، راجع به آن حرف زده و مشورت کرده بود. بعد از صحبت های نمایندگان فوتبال عربستان، امارات و قطر، نوبت به مهدی تاج رسید تا به عنوان یکی از اعضای کمیته مسابقه های فیفا راجع به ادعای واهی نماینده عربستانی راجع به نبود امنیت در کشور عزیزمان ایران صحبت کند. تاج در وقت ۱۲ دقیقه ای خود راجع به امنیت کامل کشور عزیزمان ایران حرف زد و اینکه امنیت بالای کشور عزیزمان ایران موجب شد فیفا حتی با برگزاری بازیهای عراق در کشورمان هم موافقت کند که در مسابقه های مقدماتی جام جهانی، استرالیا و ژاپن جهت بازی با این تیم به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدند.

تاج از میزبانی بدون مسئله تیم های کره جنوبی و چین در ورزشگاه آزادی گفت و اینکه تصمیم نادرست بزگراری بازی با تیم های عربستانی، هزینه های نامعقولی به فوتبال کشور عزیزمان ایران تحمیل کرده و موجب شده، اسپانسرها دلسرد شوند و بزرگترین سرمایه فوتبال کشور عزیزمان ایران یعنی تماشاگران از بازی های خانگی تیم های ایرانی از بین بردن شوند و همین دو مورد ضرری هنگفت را به فوتبال کشور عزیزمان ایران و آسیا تحمیل کند و میانگین تماشاگران غرب آسیا را به ۴ هزار تماشاگر کم کردن دهد در حالی که تیم های شرق آسیا با میانگین ۳۰ هزار تماشاگر بالاتر از غرب آسیا قرار گرفتند. تلاش مدیر فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران در این صحبت این بود که ذهن نمایندگان کشورهای آسیایی را روی ضرری متمرکز کند که این اتفاق به مجموعه فوتبال آسیا تحمیل کرد و ممکن است با عادی شدن آن، در نقاط دیگر قاره هم اتفاق بیفتد.

سرانجام تلاش‌های فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران ثمر داد و کمیته مسابقه های کنفدراسیون فوتبال آسیا دیروز به میزبانی کشور عزیزمان ایران از تیم‌های عربستانی و

بعد از صحبت های موثر تاج، نمایندگان ایران، امارات، قطر و عربستان از سالن بیرون رفتند تا اعضای بعد از مشورت ثانویه، رای بدهند. نتیجه رای گیری بسیار مثبت بود و اکثریت اعضا به برگزاری بازی های رفت و برگشت در شهرهای کشور عزیزمان ایران و عربستان رای دادند. به این ترتیب تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و عربستان و همین طور تیم های باشگاهی این دو کشور بعد از دو سال، به کشورهای هم خواهند رفت و بازی در کشور ثالث از فصل تازه لیگ قهرمانان لغو خواهد شد. تیم های اماراتی هم که می درخواست کردند قانون تیم های عربستانی مشمول بر حال آنها شود هم مجبور هستند به کشور عزیزمان ایران بیایند.

این پیروزی بزرگ، حاصل یک کار گروهی و جمعی بود. از نهادهای نظارتی گرفته تا وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال و خوشحالیم که تلاش گروهی مدیران ایرانی با یک نتیجه شیرین به آخر رسید.

تصمیم کمیته مسابقه های AFC باید به تصویب هیات رئیسه AFC برسد. البته به نظر نمی رسد کنفدراسیون فوتبال آسیا با مصوبه کمیته مسابقه های و تصمیم کشورهای آسیایی مخالفت کند.

تیم‌های عربستانی و اماراتی باید به کشور عزیزمان ایران بیایند , خبر خوب جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران AFC

طبق تصمیم کمیته مسابقات، کنفدراسیون فوتبال آسیا به زودی نامه ای را جهت کشورهای ایران، قطر، عربستان و امارات ارسال خواهد کرد و فدراسیونها موظف هستند تضمین دولتهای خود جهت برقراری امنیت بازی کشورهای مهمان را جلب کنند که فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران به علت وجود امنیت بالای ایران، هیچ مشکلی جهت دادن تضمین امنیتی به AFC ندارد.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | ایرانی | فوتبال | مسابقه | عربستان | عربستان، | عربستانی | کنفدراسیون آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz