تقسیم – بخش ترانه سرگرمی افشین یداللهی

تقسیم – بخش: ترانه سرگرمی افشین یداللهی دکتر افشین یداللهی درگذشت افشین یداللهی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات صحبت‌های کی‌روش اعتماد به نفسم را اوج برد / قدوس

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت SVT سوئد، سامان قدوس یکی از بازیکنانی است که نام او در فهرست تیم ملی کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی قرار دارد. او امیدوار است

صحبت‌های کی‌روش اعتماد به نفسم را اوج برد / قدوس

قدوس: صحبت های کی روش اعتماد به نفسم را اوج برد

عبارات مهم : ایران

هافبک ایرانی شاغل در لیگ سوئد راجع به دعوت به تیم ملی کشور عزیزمان ایران به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت SVT سوئد، سامان قدوس یکی از بازیکنانی است که نام او در فهرست تیم ملی کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی قرار دارد. او امیدوار است بتواند تیم ملی کشور عزیزمان ایران را در جام جهانی روسیه همراهی کند.

او راجع به گزینش تیم ملی کشور عزیزمان ایران به جای سوئد گفت: کشور عزیزمان ایران تنها گزینش ممکن جهت من بوده است و هنگامی که کشور عزیزمان ایران را گزینش کردم فشار زیادی روی من بود. سوئدی ها هیچ تلاشی در این راستا نکردند و ارتباطی نیز برقرار نشد و من البته خوشحالم که در این مدت جهت تیم هایی که داشتم بازی کردم. فشاری که رسانه ها روی من قرار دادند عادلانه نبود.

صحبت‌های کی‌روش اعتماد به نفسم را اوج برد / قدوس

قدوس در ژانویه ۲۰۱۷ به اردوی تیم ملی سوئد دعوت شد و جهت این تیم نیز در دو دیدار غیررسمی بازی کرد و در ادامه او مورد توجه کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران قرار داده شد تا نام او جهت بازی های دوستانه قبل از جام جهانی در فهرست این مربی پرتغالی قرار گیرد.

این بازیکن ایرانی اضافه کرد: این که مربی مستقیم با شما صحبت کند اعتماد به نفستان را اوج می برد و این دقیقا همان اتفاقی بود که جهت من رخ داد. کی روش فقط نحوه قرار گرفتن من در ترکیب تیمش را تشریح کرد، چگونه باید بازی کنم و چه موفقیت هایی می توانم به دست آورم. او مرا فقط به لحاظ کلامی متقاعد نکرد و واقعاً می خواست به تیم ملی کشور عزیزمان ایران بیایم و نشان دهد که چگونه خواهد بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت SVT سوئد، سامان قدوس یکی از بازیکنانی است که نام او در فهرست تیم ملی کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی قرار دارد. او امیدوار است

واژه های کلیدی: ایران | چگونه | ایرانی | جام جهانی | اعتماد به نفس | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz