تقسیم – بخش ترانه سرگرمی افشین یداللهی

تقسیم – بخش: ترانه سرگرمی افشین یداللهی دکتر افشین یداللهی درگذشت افشین یداللهی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیشنهاد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به فیفا

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی حضور بازیکنان ملیت‌های متفاوت در تیم‌های ملی در جریان بازی‌های جام جهانی فوتبال را بی عدالتی دانست و خواستار حل این مسئل

پیشنهاد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به فیفا

پیشنهاد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به فیفا

عبارات مهم : فرانسه

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی حضور بازیکنان ملیت های متفاوت در تیم های ملی در جریان بازی های جام جهانی فوتبال را بی عدالتی دانست و خواستار حل این مسئله از سوی فیفا شد.

به گزارش ایسنا، علی مطهری در یادداشت کوتاهی در پیج اینستاگرام خود نوشت:

«در میان تیم های شرکت کننده در جام جهانی فوتبال، تیم هایی را می بینیم که از بازیکنانی با ملیت دیگر استفاده می کنند به این بهانه که تابعیت آن کشور را دارند. این قضیه مسابقه بین ملتها را خدشه دار و ناعادلانه کرده هست. مثلاً تیم فرانسه که در آن تعداد قابل توجهی از ملیت های آفریقایی در آن حضور دارند در واقع تیم ملی فرانسه نیست بلکه تیم فرانسه و مستعمرات آفریقایی سابق اوست. این مطلب را با شدت کمتری می توان راجع به تیمهای آلمان و بلژیک نیز صادق دانست. این که چند غول آفریقایی را در داخل تیم ملی خود قرار می دهند نشانه ضعف فوتبال آن کشور هست. ضمنا این مطلب نشان می دهد که اگر کشورهای آفریقایی امکانات کشورهای اروپایی را داشتند قطعا قهرمان جام جهانی می شدند.

پیشنهاد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به فیفا

فیفا باید این نقص و بی عدالتی را برطرف کند به طوری که تیم ملی هر کشوری فقط از همان ملیت تشکیل شده است باشد و حتی مشمول بر بازیکنان دو رگه نیز نباشد.»

واژه های کلیدی: فرانسه | فوتبال | آفریقایی | جام جهانی | کمیسیون فرهنگی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz