تقسیم – بخش ترانه سرگرمی افشین یداللهی

تقسیم – بخش: ترانه سرگرمی افشین یداللهی دکتر افشین یداللهی درگذشت افشین یداللهی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

واژگونی مینی بوس در گنبدکاووس ۳۱ مصدوم و یک کشته برجا گذاشت

رییس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ گنبدکاووس از واژگونی یک دستگاه مینی بوس در بزرگراه موسوم به خط نو این شهرستان خبر داد و گفت: بر اثر این اتفاق ۳۲ سرنشین ای ..

ادامه مطلب

زورگیری فروشندگان قلابی ماشین با اسلحه کمری

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زورگیرانی که در پوشش فروش ماشین اقدام به زورگیری از خریداران کرده بودند، خبر دا ..

ادامه مطلب

تصادف تریلی با اتوبوس در محور جنگل گلستان با 9 مصدوم

به گزارش پایگاه خبری پلیس، عصر روز چهارشنبه یک دستگاه تریلی با اتوبوس ساعت ۱۶:۱۰ در محور جنگل گلستان بین چمن بید و باش کلاته در ۴۵ کیلومتری شهرستان آش..

ادامه مطلب

توقیف 30 کبوتر مظنون به حمل مواد در کرمانشاه

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از توقیف 68 کبوتر که 30 مورد آنها مظنون به حمل مواد مخدر هستند در منزل یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر خ..

ادامه مطلب

یکی از خواهرانش با حاضرنشدن دردادگاه اجازه تعیین وظیفه نمی دهد ، قاتل پدر و برادر 11سال در برزخ زندان

جنایتکاری که صبح دیروز به اتهام قتل پدر و برادرش در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه می‌شد روبه قضات گفت: «من یازده س..

ادامه مطلب

جا ماندن گوشی دزد در محل دزدی

جا ماندن گوشی دزد در کلینیک ترک اعتیاد، هویت او را فاش کرد. متهم در بازجویی‌ها منکر دزدی خشن شد ولی دلایل پلیسی علیه اوست.  جا ماندن گوشی..

ادامه مطلب

رفیق‌کشی در پی یک سوءظن

مردی که متهم است به خاطر یک سوءظن دوستش را به قتل رسانده، سه ماه وقت گرفت تا با برآورده‌کردن خواسته اولیای‌دم از قصاص نجات پیدا کند. رفیق کشی در پی یک سوءظن ..

ادامه مطلب

تصویر | کشف یک میلیارد ارز قاچاق در فرودگاه مشهد

یک میلیارد ریال ارز قاچاق جاسازی شده است در وسایل مسافر در پروازهای خروجی خارجی به وسیله مامورین آگاهی پلیس فرودگاه مشهد کشف و ضبط شد. متهم که مسافر ..

ادامه مطلب

قاتلی بعد از گذشت ۵ سال زندگی مخفیانه، خود را تسلیم کرد

فردی که حدود ۵ سال پیش در یکی از روستاهای شهرستان سنندج مرتکب جنایت شده است بود، خود را تسلیم پلیس کرد. قاتلی بعد از گذشت ۵ سال زندگی مخفیانه،..

ادامه مطلب

سارق دستگیر شد ، دزدی مسلحانه از یک شعبه بانک ملی در شوشتر

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان از یک دزدی مسلحانه از یک شعبه بانک ملی در شوشتر خبر داد. دزدی مسلحانه از یک شعبه بانک ملی در شوشتر/ سارق د..

ادامه مطلب